Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського НАПН України
Головна Про Бібліотеку Інформаційно-виставкова д... Грінченківська наукова зи...
логін: пароль: Реєстрація
ГРІНЧЕНКІВСЬКА НАУКОВА ЗИМОВА ШКОЛА ДЛЯ АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ У ГАЛУЗІ ПЕДАГОГІКИ
пошук:

 

Грінченківська наукова зимова школа

для аспірантів і докторантів у галузі педагогіки

 

10 лютого 2016 року в Державній науково-педагогічній бібліотеці імені В. О. Сухомлинського продовжила свою роботу Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі педагогіки.

Школу створено за ініціативи кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, провідних вчених НАПН України та директора ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського доктора педагогічних наук, професора Л.Д. Березівської.

Фахівці бібліотеки для аспірантів і докторантів Грінченківської наукової зимової школи прочитали цикл лекцій та провели практичні заняття за темами:

І. Інформаційне забезпечення розвитку педагогічної науки

1.      «ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського: історія та сьогодення» (історія створення, структура бібліотеки й правила користування інформаційною системою та фондом) (С. В. Кирій, зав. відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв'язків)

2.      «Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського в сучасному інформаційному просторі» (Л. М. Заліток, канд. пед. наук, с. н. с. сектору обслуговування відділу науково-документного забезпечення та зберігання фонду)

3.      «Колекція рідкісних та цінних видань (1850-1917рр.) ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як об'єкт національного культурного надбання України» (Н. Г. Мацібора, зав. cектору зберігання наукового фонду відділу науково-документного забезпечення та зберігання фонду)

ІІ. Презентація інформаційних ресурсів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського

4.      «Презентація електронного каталогу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, інтегрованих галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів та сервісних онлайн послуг» (Л. І. Самчук, зав. відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності)

ІІІ. Робота у дисертаційному читальному залі ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського

5.      «Формування та використання дисертаційного фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського» (О. С. Покусова, зав. сектору обслуговування відділу науково-документного забезпечення та зберігання фонду)

6.      «Бібліографічне оформлення наукових праць» (І. Г. Лобановська, зав. відділу наукового формування та опрацювання документних ресурсів)

 

Заняття в ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського відбулися у форматі творчої дискусії. Отримані учасниками Школи знання сприятимуть здійсненню ними наукових досліджень у галузі педагогіки.

 

 Програма Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі педагогіки

 

    
          
    
                 
    
               
     
       
     
       
     

 

  

Адреса:
м. Київ вул. М. Берлинського, 9
тел. (044) 467-22-14
dnpb@i.ua
Розроблено в:

tebenko.com