Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського НАПН України
Головна Pесурси Імідж-каталог
логін: пароль: Реєстрація
ІМІДЖ-КАТАЛОГ
пошук:

Імідж-каталог (ІК) – це складова інформаційно-пошукової системи бібліотеки. Він представлений у вигляді електронних копій карткових абеткових каталогів
Імідж-каталог складається з таких підкаталогів:

  • Центрального абеткового каталогу документів українською й російською мовами (містить бібліографічні записи на книги, брошури, альбоми, атласи, а також інші документи українською й російською мовами, що опрацьовуються як книги, не відображаються в інших спеціальних катало­гах і зберігаються в центральному книгосхо­вищі та у філії (з 2000 р.) незалежно від того, на яких носіях інформації вони представлені)
  • Абеткового каталогу документів іноземними мовами (містить бібліографічні записи книг, брошур, альбомів, атласів, а також інших документів іноземними мовами, що опрацьовуються як книги. Складається з рядів, організованих за графікою (кирилиця й латиниця) без поділу на мови)
  • Абеткового каталогу філії 1 (містить бібліографічні записи на книги, брошури, альбоми, атласи, а також інші документи українською й російською мовами, що опрацьовуються як книги, і зберігаються у філії (вул.. Володимирська, 57) незалежно від того, на яких носіях інформації вони представлені)

В ІК представлено лише основні картки (на першого автора або назву твору, якщо авторів більше трьох)
ІК не містить відомості про такі спеціальні види документів, як дисертації та автореферати дисертацій
ІК дозволяє здійснювати пошук та замовлення документів, не відображених в електронному каталозі
ІК не поповнюється новими надходженнями. Інформація про них, незалежно від року видання, відображається винятково в електронному каталозі. Останнє поповнення карткових каталогів, що знайшло своє відображення в ІК, здійснено в серпні 2013 р.
Пошук в імідж-каталозі, як і в будь-якому картковому каталозі, здійснюється за роздільниками, у межах роздільника – методом послідовного перегляду карток натисканням на їхнє зображення праворуч або ліворуч від роздільника

Адреса:
м. Київ вул. М. Берлинського, 9
тел. (044) 467-22-14
dnpb@i.ua
Розроблено в:

tebenko.com