Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського НАПН України
Головна Науково-інформаційна діял... Видатні бібліотекознавці,...
логін: пароль: Реєстрація
ВИДАТНІ БІБЛІОТЕКОЗНАВЦІ, БІБЛІОГРАФОЗНАВЦІ, КНИГОЗНАВЦІ ТА ДОКУМЕНТОЗНАВЦІ УКРАЇНИ ТА СВІТУ
пошук:

 

                                                                                                             

 ВИДАТНІ БІБЛІОТЕКОЗНАВЦІ, БІБЛІОГРАФОЗНАВЦІ, КНИГОЗНАВЦІ ТА ДОКУМЕНТОЗНАВЦІ

УКРАЇНИ ТА СВІТУ

 

інформаційно-бібліографічний ресурс

 


 

 

Науковий керівник проекту – І. І. Хемчян, завідувач відділу наукового і прикладного бібліотекознавства ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Створення інформаційно-бібліографічного ресурсу „Видатні бібліотекознавці, бібліографознавці, книгознавці та документознавці України та світу” розпочато фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у 2009 році за ініціативи її першого директора канд. іст. наук, заслуженого працівника культури України Павли Іванівни Рогової в межах НДР „Теоретичні засади формування всеукраїнського інформаційного ресурсу з питань психолого-педагогічної науки і освіти на базі Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського” (2006–2010 рр.).

Мета проекту: поширення досягнень бібліотечної науки і практики, популяризація праць видатних бібліотекознавців, бібліографознавців, книгознавців та документознавців, висвітлення їхнього життя, діяльності, творчої спадщини та втілення їхніх ідей в практику. Проект спрямований на удосконалення самоосвіти бібліотекарів, поглиблення їхніх знань з питань розвитку вітчизняного і зарубіжного бібліотекознавства, підвищення їхнього професійного рівня.

Інформаційно-бібліографічний ресурс складається з довідкових, біографічних, бібліографічних та інших документів, сприяє глибокому розкриттю діяльності тієї чи іншої особистості, її внеску у розвиток бібліотечної й книжкової справ.

Хронологічні межі: XII – поч. XXI ст.

Мова: українська.

У структурі ресурсу: біографія діяча, бібліографія його праць та матеріалів про нього, окремі повнотекстові твори (праці особи та публікації про неї, що відзначаються особливою вагомістю), фотогалерея, а також матеріали, що розкривають діяльність установи, яка носять ім'я особистості, нагороди, премії, пам’ятники, наукові читання, пов’язані з ім'ям видатної особи тощо, а також посилання на інтернет-ресурси, зокрема веб-сайти, які висвітлюють діяльність даного діяча.

Учасники: фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та книгозбірень  мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України. У проекті можуть брати участь бібліотеки інших систем і відомств.

 

 

   
   
   
 
   
   
   
 
 
 
 
   
 
   
Адреса:
м. Київ вул. М. Берлинського, 9
тел. (044) 467-22-14
dnpb@i.ua
Розроблено в:

tebenko.com