Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського НАПН України
Головна Послуги Електронна доставка докум...
логін: пароль: Реєстрація
ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ
пошук:

 

ЕЛЕКТРОННА ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ

Державної науково-педагогічної бібліотеки України

імені В. О. Сухомлинського

 

Правила користування

1.       Електронна доставка документів (далі - ЕДД) дає можливість користувачам ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського замовляти електронну копію друкованих документів із її фондів, а саме:

  • статей із журналів та збірників;
  • авторефератів;
  • фрагментів монографій до 40 стор.

із замовлених в один день документів копії 10-ти сторінок надсилаються безкоштовно (за повторного замовлення документа копії виконуються платно), за кожну наступну сторінку нараховується
3 грн (дивись: Додаткові (платні) послуги).  Формат файлу - графічний (кольоровий, 300 dpi, PDF).

2.      Ця послуга надається тільки користувачам бібліотеки. Щоб отримати читацький квиток віддаленому користувачу необхідно внести 20 грн. на р/р 31253212116401 ДСУ м. Київ, МФО 820172 Код ЄРДПОУ 25805035 та відправити скан-копію квитанції та заповнену картку реєстрації читача на адресу mba_dnpb@i.ua. Протягом одного робочого дня Вам на зворотну адресу буде надіслано скан-копію читацького квитка. Отримати оригінал Ви зможете у головному приміщенні бібліотеки за адресою (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9).

3.      Для того, щоб замовити копію будь-якого документа необхідно надіслати заповнену форму замовлення документа на ЕДД на адресу: mba_dnpb@i.ua. На кожний запитуваний документ замовник повинен оформити окремий запит.

Увага! Підбір літератури за темою служба ЕДД ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського не здійснює. З цією метою, будь ласка, звертайтесь до послуг „Віртуальної бібліографічної довідки" або "Запитай у бібліотекаря" , які здійснює бібліотека.

4.      Протягом 3-х днів (за винятком вихідних) користувачу надсилається інформація про можливості виконання замовлення. Бібліотека має право відмовити у замовленні:

- якщо оцифрування документу суперечить авторському праву,

- якщо призведе до пошкодження документу.

5.      Протягом 10 днів замовник зобов'язаний підтвердити замовлення, оплатити або відмовитися від нього. Оплата здійснюється на вищезазначений розрахунковий рахунок (п. 2) та надсилається скан-копія квитанції. Непідтверджені замовлення анулюються.

6.      Замовлення починають виконуватись після отримання підтвердження. Строки виконання замовлень на копіювання від 24 годин до 5 робочих діб з часу отримання підтвердження замовлення у порядку черги.

7.      Згідно з законом "Про авторське право і суміжні права", отримані електронні копії видань дозволяється використовувати тільки для наукових і освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям.

8.      Бібліотека зобов'язується не розголошувати відомості про замовника, зроблених їм замовленнях відповідно до міжнародних правових норм про захист прав особистості, крім випадків, коли такі відомості запитуються офіційними державними органами й передача їх регулюється законодавством України.

 

Відповідальна за ЕДД науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення користувачів:

Прохоренко Олена Михайлівна
Наша адреса:                   м. Київ – 04060,  вул. Берлинського, 9

Адреса електронної пошти:   mba_dnpb@i.ua

Тел. для довідок:           +38(044)453-85-17+38(044)453-85-17

Адреса:
м. Київ вул. М. Берлинського, 9
тел. (044) 467-22-14
dnpb@i.ua
Розроблено в:

tebenko.com